Kariera

Data Analyst

Dodano:
26 maja 2023

Poszukujemy proaktywnej, zaangażowanej osoby, którą będzie cechowała dokładność, sumienność i samodzielność w pracy. W pracy na tym stanowisku odpowiedzialny/-a będziesz za realizację zadań i projektów analitycznych wspierających decyzje i procesy biznesowe firmy i naszych Klientów.

Główne zadania:

  • Samodzielne lub przy wsparciu ustalanie wymagań i zakresu potrzeb analitycznych z użytkownikami biznesowymi, przygotowywanie raportów i przeprowadzanie analiz zgodnie z ustaleniami;
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych zadań i projektów;
  • Eksploracja baz danych (segmentacja klientów, modele scoringowe, analiza koszykowa, prognozowanie, modele rekomendacyjne);
  • Praca z bazami danych MS SQL oraz z danymi nieustrukturyzowanymi;
  • Wyciąganie wniosków i prezentacja wyników (także w języku angielskim);
  • Automatyzacja raportowania i procesów przetwarzania danych;
  • Udział w spotkaniach roboczych i prezentacjach z klientami;
  • Dzielenie się wiedzą z młodszymi członkami zespołu;
  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji.

Kwalifikacje:

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowiskach analitycznych;
  • Doświadczenie w zastosowaniu modeli predykcyjnych i technik segmentacji;
  • Znajomość metod analizy danych, statystyki i data mining;
  • Bardzo dobra znajomość SQL;
  • Znajomość R lub Python;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność przedstawiania wyników analiz w sposób zrozumiały dla odbiorcy biznesowego.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę / kontrakt B2B;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Prywatna opieka medyczna (Luxmed);
  • Możliwość dofinansowania do karty Mybenefit Multisport;
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym;
  • Opcjonalnie: elastyczny czas pracy;
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach nauki języka angielskiego;
  • Dostęp do platformy kursów online, dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie, udział w innowacyjnych projektach dla największych firm z branży retail i nie tylko w kraju;
  • Realny wpływ na rozwój firmy.

Prosimy o przesłanie CV na adres contact@datasciencelogic.com w tytule wiadomości, wpisując stanowisko, na które chce się aplikować.

Informujemy, że administratorem danych jest Loyalty Point Sp. z o.o., ul. Franciszka Klimczaka 1, klatka B. Kontakt ze spółką: w siedzibie spółki oraz e-mail: kontakt@loyaltypoint.pl tel. +48 22 608 52 70, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych spółki: iod@loyaltypoint.pl.